Komisia pre ekonomiku, legislatívu a verejný poriadok

Predseda: RNDr. Miroslav Žilinek

Členovia: Mgr. Ondrej Kollár, Ing. Dana Vaňková, Mgr. Ondrej Hrušecký

Tajomník: Ing. Gabriela Kováčová

Komisia pre investičnú výstavbu, stavebné veci a územné plánovanie

Predseda: Janka Dermeková

Členovia:  Bc. Michal Bolebruch, Tomáš Papánek, Peter Fleischmann, Milan Mikulič, Ing. Vojtech Nemec, Vladimír Švrček

Tajomník: Ing. Ladislav Rosa

Komisia pre mládež, kultúru, šport, školstvo a granty

Predseda: Mgr. Mária Karasová

Členovia: Ing. Ondrej Chocholáček, doc. Mgr. Štefan Komorný, ArtD., Pavol  Nemec, Ľudmila Pantáková, Peter Pecha st., Mgr. Eva Volková

Tajomník: Mgr. Slavomír Brutovský

Komisia pre sociálne a zdravotné veci

Predseda: Mgr. Dana Beňová

Tajomník: Mgr. Andrea Hrubšová

Členovia: Mgr. Alena Jureňová, Ing. Jozef Morbacher

Komisia pre prideľovanie bytov

Členovia komisie pre sociálne a zdravotné veci

Komisia pre životné prostredie, poľovníctvo a rybárstvo, vodné a lesné hospodárstvo

Predseda: Ing. Kornel Činovský

Členovia: Ing. Ľubomír  Papánek, Ferdinand Jureňa, Peter Kovárik, Vojtech Papánek

Tajomník: Bc. Miriam Kudolániová

Komisia pre riešenie sťažností proti činnosti poslanca MsZ, primátora mesta a hlavného kontrolóra

Predseda: RNDr. Miroslav Žilinek

Členovia: Ing. Ľubomír Papánek,  Ing.  Dana Vaňková

Komisia pre ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov

Predseda: Ing. Dana Vaňková

Členovia: Mgr. Ondrej Kollár, Ing. Ondrej Chocholáček, RNDr. Miroslav Žilinek

  1. Mgr. Dana Beňová – riaditeľka, nezávislý kandidát
  2. Bc. Michal Bolebruch – projektový asistent, nezávislý kandidát – Bolebruch_m@yahoo.com
  3. Ing.  Kornel Činovský – úradník, nezávislý kandidát
  4. Janka Dermeková – technik, nezávislý kandidát – janka.dermekova@nafta.sk
  5. Ing. Ondrej Chocholáček – webdeveloper, NOVA – ondrej.chocholacek@gmail.com
  6. Mgr. Mária Karasová – riaditeľka školy, nezávislý kandidát
  7. Mgr. Ondrej Kollárprogramátor, SDKU-DS, KDH, SaS, MOST-HÍD, OKS – o.kollar@gbely.net
  8. doc. Mgr. Štefan Komorný ArtD.vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
  9. Ing. Ľubomír Papánek – inžinier kvality, SDKU-DS, KDH, SaS, MOST-HÍD, OKS – papanekl@gmail.com
  10. Tomáš Papánekšpeditér, SDKU-DS, KDH, SaS, MOST-HÍD, OKS
  11. Ing. Dana Vaňkovávedúca odboru, nezávislý kandidát
  12. RNDr. Miroslav Žilinekkonzultant, nezávislý kandidát

 

spolocna-web-1156-577-c_DxO

12. júna 2017