Oznamujeme občanom, že z dôvodu prebiehajúcich rekonštrukčných prác na ul. SNP a na budove Mestského úradu bude Mestská tržnica dočasne presťahovaná k budove Kina (popri chodníku). Zároveň upozorňujeme, že z týchto príčin nebude až do odvolania prebiehať ani hlásenie mestského rozhlasu. Všetky oznamy budú zverejnené elektronicky na web stránke mesta v časti „oznamy – hlásenia mestského rozhlasu“. Ospravedlňujeme sa za obmedzenia a ďakujeme za pochopenie.

Prerušenie distribúcie elektriny

 

 Upozornenie – hrobové miesta bez opatrovníkov

Upozorňujeme rodinných príslušníkov a pozostalých, že chátrajúce hrobové miesta, o ktoré sa nikto nestará (bez opatrovníka), budú v roku 2017 zrušené (v súlade s VZN č. 2/2016 a zákonom č. 131/2010 Z.z. o pohrebníctve).

Zároveň žiadame všetkých, ktorí si nesplnili povinnosť zaplatenia ročného poplatku za hrobové miesto, aby tak bezodkladne urobili.

Pre potreby vyhľadania, prihlásenia hrobového miesta, ako aj pre kontrolu platieb za hrobové miesto sa môžete obrátiť na Mestský úrad Gbely, ktorý vedie evidenciu hrobových miest (MsÚ prízemie, č.d. 5) alebo informáciu získate aj na telefónnom čísle 034/690 64 11, 034/690 64 24.

23.11.2016


 Bezplatné služby pre občanov o možnostiach mediácie


 

POZOR! Z dôvodu prebiehajúcich rekonštrukčných prác v budove mestského úradu nebude až do odvolania prebiehať hlásenie mestského rozhlasu.  Ospravedlňujeme sa za obmedzenia a ďakujeme za pochopenie.


Predaj ovocia a zeleniny 

Podnikateľka z Dunajskej Stredy každý utorok a piatok v čase od 7:30 hod.

Predaj mäsa a mäsových výrobkov 

Mäsiarstvo Hatala Kopčany: každú stredu od 8:15 hod. a piatok od 12:15 hod.

Mäsovýroba Gajary: každý štvrtok od 8:00 hod.


  • Englerov dvor vám ponúka: Zemiaky na uskladnenie, rezanú kapustu, hlávkovú kapustu , kvasenú kapustu, krmné zmesi, obilie,  krmné zemiaky, malé balíky seno a slamu. Zahajujeme predaj rezanej kapusty, ponúkame tekvice na Haloween  aj jedlé na varenie. Predaj  je na Englerovom dvore  za Holíčom smer Bratislava. Kontakty: 034/ 6685028, www.englerovdvor.sk

 

  • Obec Unín oznamuje záujemcom o pálenie ovocných destilátov v unínskej pálenici,  že sa  môžu prihlásiť  u vedúceho pálenice p. Petra Hoferku  osobne, alebo telefonicky   na č. tel. 6628226 alebo 0908 278 688. Pálenica bude v prevádzke od 19. 9. 2017. Najlepšie je volať večer.

 

  • UPOZORNENIE! Z dôvodu množiacich sa podvodných konaní na senioroch spáchaných formou telefonických žiadostí o finančnú hotovosť pre chorého člena rodiny, polícia týmto upozorňuje najmä starších občanov, aby boli opatrní. Podvodníci žiadajú od seniorov telefonicky peniaze pre chorého člena rodiny a majú vedomosť o menách členov rodiny. V prípade, že je takto senior kontaktovaný, polícia odporúča poznačiť si číslo volajúceho, preveriť si u členov rodiny, či sa jedná o pravdivý telefonát. Nedávať peniaze cudzím osobám a v prípade akýchkoľvek pochybností o pravdivosti telefonátu kontaktovať linku 158.

Zvoz odpadu, papiera a plastov


  • Informácie o zbernom dvore odpadov nájdete tu.

Spoločnosť CONTABIL s.r.o. hľadá účtovníčku so znalosťou podvojného účtovníctva. Kontakt: 0908 769 289.


Nezábudka Kúty, n.o. zariadenie sociálnych služieb prijme do pracovného pomeru hlavnú sestru.

Požadované kvalifikačné predpoklady: I. alebo II. stupeň vysokoškolského vzdelania v odbore ošetrovateľstvo, alebo stredoškolské vzdelanie a prebiehajúce vysokoškolské vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo.

Požadovaná prax: minimálne 5 rokov v zariadeniach sociálnych služieb alebo v zdravotníckych zariadeniach.

Bližšie informácie budú  podané priamo v zariadení sociálnych služieb, alebo na č. t.: 034/6243357, 0902219552.

Email: nezabudkakuty@mail.t-com.sk

29.9.2017


Spoločnosť GG Cables and Wires Slovakia s.r.o., Veľké Leváre č. 1113, ktorá sa zaoberá výrobou káblových zväzkov, hľadá väčšie množstvo zamestnancov do výroby, práca vhodná pre ženy aj  mužov. Pracuje sa na tri zmeny, víkendy voľné, doprava je zabezpečená. Priemerná hrubá mzda 800€. Práca ja na hlavný pracovný pomer. Bližšie informácie na tel. čísle: + 421 34 32 46522 E-mail: PersonalSlovakia@griller.at alebo osobne každý deň vždy o 12,30 hod vo Veľkých Levároch.


Firma POLIECO SLOVAKIA s.r.o, Gbely hľadá na trvalý pracovný pomer zamestnancov na pozíciu Operátor na výrobnej linke v trojzmennej dochádzke. Pracovná pozícia je určená len pre mužov.  Termín nástupu je možný ihneď. Bližšie informácie Vám poskytne pán Jesenský na tel. čísle 0911 294 743 alebo osobne u nás vo firme.


KOVOTVAR, výrobné družstvo hľadá väčší počet pracovníkov do výroby.  Zabezpečujeme dopravu do práce a späť. Podrobnejšie informácie u p. Vaculovej  na tel. čísle  0902 948 906  alebo osobne v sídle KOVOTVARU,  v.d., Železničiarska 830, 908 01 Kúty.


Dom pokojnej staroby Gbely prijme do trvalého pracovného pomeru opatrovateľku. Informácie na telefónnom čísle 034 6621 227 alebo priamo v zariadení pre seniorov v Gbeloch na ulici Prof. Čárskeho 291.


Spoločnosť Protherm Production zo Skalice hľadá posilu do svojho tímu. Ide o ľahkú prácu pre ženy aj mužov, nástup je možný ihneď. Hľadáme operátorky a operátorov na montáž kotlov.

Príďte pracovať do Protherm Production do Skalice a podieľajte sa na výrobe najmodernejších vykurovacích zariadení. Pracuje sa v príjemnom prostredí, v modernej, čistej hale. Čaká vás príjemný kolektív a zaujímavé zamestnanecké výhody.

Ak máte záujem o prácu, príďte osobne na Jurkovičovu ulicu 45 do Skalice, v pondelok až v piatok od 8.00 do 15.00 hodiny, alebo sa informujte telefonicky na čísle: 034/69 66 272.

Viac informácií nájdete na:

https://www.protherm.sk/pre-nasich-zakaznikov/vyrobny-zavod/kariera/

Smútiaca rodina oznamuje občanom, príbuzným a známym, že vo veku 56 rokov zomrel náš bývalý spoluobčan pán Anton POLÁK. Smútočný obrad so zosnulým pánom Antonom Polákom bude kresťanským obradom dňa 19.10.2017 t.j. vo štvrtok o 16.00 hod na cintoríne v Gbeloch. Omša bude o 15.00 hod.